Kaip pateikti užsakymą spaudai ant drabužių Zoop.lt tinklapyje?

Užsakymo pateikimo eiga:

  • Įkelkite nuorodą apie kokį konkrečiai produktą kalbate.
  • Pasirinkus produktą reikalinga nurodyti norimą jo spalvą ir kiekį .
  • Nurodykite poziciją ant produkto kur būtų dedama spauda/siuvinėjimas. Nurodykite logotipo norimą dydį centimetrais. Pvz: širdies plote iki 10 cm, nugaroje ties mentėmis apie 25 cm pločio.
  • Prie laiško pridėkite logotipo failą. Formatai, reikalingi spaudai: cdr, Ai, eps2, pdf, formatai siuvinėjimui tinkami tie patys minėti ankščiau ir taip pat galimi geros kokybės jpg ar png failai.
  • Parašykite koks būtų pageidaujamas gamybos būdas. Plačiau apie spaudos būdus galite rasti www.zoop.lt/paslaugos/
  • Sekantis žingsnis būtų nurodyti ar bus reikalinga pristatymo paslauga, jeigu taip: nurodyti adresą, pašto kodą, telefono numerį.
  • Pateikite duomenis kieno vardu rašome sąskaitą arba parašykite įmonės rekvizitus.

Rūbų užsakymas atliktas, kalbame tik apie spaudą:

  • Nurodykite poziciją ant  konkretaus produkto ar jų grupės kur būtų dedama spauda/siuvinėjimas. Nurodykite logotipo norimą dydį centimetrais. Pvz: širdies plote iki 10 cm, nugaroje ties mentėmis apie 25 cm pločio.
  • Prie laiško pridėkite logotipo failą. Formatai, reikalingi spaudai: cdr, Ai, eps2, pdf, formatai siuvinėjimui tinkami tie patys minėti ankščiau ir taip pat galimi geros kokybės jpg ar png failai.
  • Parašykite koks būtų pageidaujamas gamybos būdas. Plačiau apie spaudos būdus galite rasti čia:

Jeigu matome, kad tinkamesnis yra kitas spaudos būdas, būtinai informuosime. Taip pat visada patariame, jei reikalingos korekcijos vardan geresnės vaizdo kokybės – galbūt reikalinga kažką padidinti, pamažinti, pastorinti linijas ar gal kažko atsisakyti.

Įsitikinkite, kad Jūsų makete nėra žemos rezoliucijos objektų bei gramatinių klaidų.

Rekomenduojama rezoliucija yra 300-350 dpi CMYK ir Greyscale objektams, 600-2540 dpi – vieno bito bitmap failams. Bet kokiu atveju, žemesnės rezuliucijos negu 150 dpi, paveiksliukų kokybė spaudoje gali būti prasta. Taip pat rekomenduojame naudoti tik CMYK ar Grayscale paveiksliukus, nes bet kokie RGB sistemoje pateikti paveiksliukai mūsų sistemoje bus automatiškai konvertuoti į CMYK ir kartais rezultatas gali neatitikti Jūsų lūkesčių.

PDF, EPS – įsitikinkite, kad visi šriftai yra paversti kreivėmis (outlines/curves).

Dėl daugelio veiksnių, kurie įtakoja spaudos procesą, yra neišvengiamas nedidelis spavinis svyravimas atspausdintame gaminyje. Tai reiškia, kad spalvos gali šiek tiek skirtis nuo spalvų originaliame dizaino faile, nepriklausomai nuo spausdinimo laikantis tarptautinio ISO standarto ir jo leidžiamų tolerancijų.

Vaizdas, kurį jūs matote monitoriuje, yra sudaromas iš RGB spalvų, todėl neįmanoma tiksliai atkartoti spalvų, kurios bus galutiniame gaminyje, nes spaudoje naudojama CMYK sistema. Be to, vaizdo tikslumui didelę įtaką daro monitoriaus kalibravimas, kuris deja pas visus skiriasi.

Apie tai taip pat galite rasti aprašyta prie spaudos būdų mūsų Blog’e. :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.