DTF spauda

 

DTF spauda

DTF spausdinimas yra spausdinimo technologijos rūšis, kuri pastaraisiais metais išpopuliarėjo. DTF reiškia „Direct to Film“, o tai reiškia, kad dizainas atspausdinamas tiesiai ant specialios plėvelės, o po to perkeliamas ant galutinio pagrindo (pvz., marškinėlių ar kepurių), naudojant šilumą ir slėgį.

Vienas iš DTF spausdinimo pranašumų yra tas, kad juo galima spausdinti ryškius, aukštos kokybės spaudinius ant įvairių audinių, įskaitant tamsius audinius, ant kurių gali būti sunku spausdinti kitais būdais. Tai taip pat leidžia lengvai spausdinti smulkias detales ir sudėtingus dizainus.

DTF spausdinimas tapo vis populiaresnis nestandartinių drabužių pramonėje, nes tai yra ekonomiškas ir efektyvus būdas gaminti aukštos kokybės, pritaikytus drabužius. Be to, DTF spausdinimo procesas yra gana greitas ir paprastas, todėl tai puiki galimybė mažoms įmonėms ar asmenims, norintiems sukurti savo dizainą.

DTF spauda leidžianti ekonomiškai ir kokybiškai pasigaminti transferus etiketėms. DTF spauda pasižymi ryškiomis ir sodriomis spalvomis. Galima naudoti ant priešingų ir kontrastingų spalvų – spauda nepersišviečia. Geriau nei vinilas, termo plėvelė, šilkografija ar DTG. 

 

Ši spauda spausdinamaant 60 cm pločio. Spaudžiama iš rulono ir užsakoma metrais.  plėvelės atspausdintas plotas 58cm. Spausdinimas naudojant pigmentinius dažus CMYK spalvomis. Naudojami rašalai turi Oekotex Eco Passport sertifikatą. Atspaudus yra padengti poliuretano klijais, kurie suteikia jiems didelį elastingumą ir švelnų prisilietimą

 

Bėginio metro kainoraštis
Užsisakykite daugiau ir sutaupykite.
 
Užsakytas bėginis metras (58cmx100) sumuojamas per vieną užsakymą . Užsisakykite kelis skirtingus šablonus vienu užsakymu. Jei bendras skirtingų šablonų skaičius viršys nustatytas ribas, nuolaida bus skaičiuojama automatiškai.
Visos kainos nurodytos be PVM
1 m iki 15m

2-3 d.d.

siųsti failą info@zoop.lt
1m. iki 15m

7-9 d.d.

siųsti failą info@zoop.lt
15M

7-9 d.d.

siųsti failą info@zoop.lt