Tel. nr. : +37064775150   Savanorių pr. 192C, Kaunas

Tel. nr. : +37064775150              El. paštas: info@zoop.lt            Savanorių pr. 192C, Kaunas, 44151, Lietuva

0.00 0
Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Paslauga

Siuvinėjimas

Siuvinėjimas – tai audinio puošimas dekoratyviniais dygsniais, kitaip tariant raštų ar piešinių siuvimas ant audinio.

Kadaise, norint dekoruoti audinį, reikėdavo daug laiko ir kantrybės norint išgauti rezultatą. Šiai dienai siuvinėjimas gerokai patobulėjęs. Pasitelkiant automatines siuvinėjimo mašinas galimybės gerokai didesnės nei galite įsivaizduoti.

Audiniai tinkami siuvinėjimui yra labai įvairūs: trikotažas, oda, frotas (rankšluosčiai), aksomas, džinsas, įvairios striukinės bei darbinės medžiagos ir t.t. Taip pat yra galimybė siuvinėti ne tik ant medžiagų gabalėlių ar kitaip tariant detalių, bet ir tiesiogiai ant gaminių: marškinėlių, bliuzonų, kelnių, švarkų, kepurių, suknelių ir daugybės kitų, kuriuos galima ne tik papuošti įvairiais paveikslėliais, raštais ar užrašais, bet ir suteikti pridėtinę vertę norint drabužyje įamžinti savo įmonės logo ar dizainą.

Siuvinėjimo technologija yra lanksti įvairių dizainų įgyvendinimui, žinoma, jeigu logotipas yra sudėtingas – nuotraukos tipo, tada siūlome rinktis spaudos technologiją. Tačiau siuvinėjimas turi daug savų privalumų. Įmanomi logotipai su daugybe įvairių spalvų, atspalvių, o norint prabangesnio varianto siūlome metalizuotus aukso, sidabro ar bronzos spalvos siūlus, kurie tinka ne tik logotipams, bet ir įvairioms progoms ruošiant dovanas, pvz. vardinius ar datuotus rankšluosčius vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, kepurėles poroms meilės dienos proga ar metinėms ir pan.

Labai skatiname klientų kūrybingumą ir žavimės kiekviena Jūsų idėja, tačiau mielai patarsime, kas technologiniu atžvilgiu siuvinėjime atrodytų gražiau. Logotipo ar paveikslėlio mažiausią dydį rekomenduojame ~0,5 cm, norint išgauti tinkamą ir kokybišką vaizdą, didžiausias dydis priklauso nuo Jūsų poreikio, bet dažnai rekomenduojame apie 30 cm maksimalų dydį. Linijos storis turėtų būti bent 2 mm.

Siuvinėjimas susideda iš programos paruošimo – tai Jūsų atsiųsto paveikslėlio, piešinio ar nuotraukos pritaikymas, dygsnių sudėliojimas siuvinėjimo mašinai, tuomet siuvinėjimo programos perkėlimas į mašiną ir spalvų bei vietos užprogramavimas.

Tiksli siuvinėjimo kaina priklauso nuo norimo logo dydžio ir dizaino, tad mūsų komanda drąsiai Jums patars ir rekomenduos geriausią variantą ir tinkamiausias galimybes Jūsų idėjų įgyvendinimui.

Fosforiniai dekoratyviniai siūlai šviečiantys tamsoje.
Šie siūlai suteikia gaminiui švytėjimą tamsoje.
Siuvinėjimo paslaugos ant drabužių.
Šviesą atspindintys ,kaip atšvaitas.
Siūlų švytėjimo ryškumas priklauso nuo apšvietimo – kuo tamsiau, tuo labiau šviečia.
blank
blank

darbo laikas

Pirmadienis: 7.30 - 16.30val.
Antradienis: 7.30 - 16.30val.
Trečiadienis: 7.30 - 16.30val.
Ketvirtadienis: 7.30 - 16.30val.
Penktadienis: 7.30 - 16.0val.
Šeštadienis: nedirbame
Sekmadienis: nedirbame
Susisiekite