Pristatymas ir apmokėjimas

Užsakymas pristatomas per 6 – 8 darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes gavimo. Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas. Prekės pristatomos, naudojantis Venipak bei Omniva siuntų tarnybų paslaugomis.

Jei užsakomiems gaminiams reikalinga spauda arba siuvinėjimas, gamybos terminas derinamas individualiai.

Susidarius situacijai, kai Pirkėjui apmokėjus paaiškėja, kad Pardavėjas sandėlyje neturi užsakytos prekės, Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjui pasiūlyti alternatyvią prekę arba grąžinti sumokėtus pinigus.

Galimi du pristatymo būdai:
Omniva paštomatų paslauga. Jūsų užsakymą siunčiame į Jūsų pasirinktą artimiausią Omniva paštomatą. Tokiu būdu gavę siuntą, ją galite atsiimti bet kuriuo Jums patogiu metu.
Venipak pristatymas Jūsų nuordytu adresuJūsų užsakytas prekes siunčiame per Venipak kurjerių tarnybą. Kurjeris atvykęs pas gavėją išsiunčia PIN kodą į nurodytą Gavėjo mobilų telefono numerį. Gavėjui telieka padiktuoti gautą PIN kodą, kurį kurjeris suvedęs į skanerį patikrins, ar PIN kodas teisingas.

Zoop.lt el. parduotuvėje už įsigyjamas prekes galite atsiskaityti:

  • per bet kurią Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemą. Šie mokėjimai yra pilnai automatizuoti ir įvykdomi per keletą sekundžių. Tai Lietuvoje populiariausias atsiskaitymo būdas.
  • debetinėmis ir kreditinėmis kortelėmis.
  • pavedimu pagal išankstinę sąskaitą. Šį būdą rekomenduojame rinktis tuo atveju, jeigu ant išsirinktų drabužių norėsite siuvinėjimo arba spausdinimo paslaugos. Tokiu atveju prie pasirinktos prekės pažymėkite kokios paslaugos norėsite, o vadybininkas, gavęs Jūsų užsakymą, susisieks su Jumis el. paštu ir suderins paslaugos atlikimą.